pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında ülke almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) baziçe içinde allıkışveriş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle baziçe muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışveriş yetişmek muhtevain oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışveriş yetişmek o kadar zorlamasız bileğildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden prosedür yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain ya da oyunda elan şu denli silah gücü üzere hilelere temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu elan hayırlı oynamanızı sağlamlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere ülke mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile ülke mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular baziçe içinde ülke saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Sahne içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında ülke saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişik gören ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen baziçe yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere tayin etmek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek muhtevain kadimî yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her gün bir yol bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke saha duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda ülke saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolap sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca lafız üzere görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur çekmek yahut bir nesneyi nişan çekmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin kendiliğinden olarak yapılması fehvaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al