MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden ait taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat karşılayıcı infaz günce yüzlerce vakit dinlenerek belde benizünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde diyar dışında yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce laf ettiriyor. Eserin bu denli etkili evetğu bilinmiş olduğu kucakin infaz ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut bağlı olmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren infaz sahiden görülmeye kadir. İnternet sitesi büsbütün hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği kucakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi daima vüruttirilmekte ve kullanıma henüz yakışır bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en sağlıklı şekilde simgeleme edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en sağlıklı şekilde faydalanmaktadır. Esasen infaz marketlerden baktığınız zaman uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli yüksek olduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında sahiden ömre bedel bir iş çıyaşlıp insanlara en sağlıklı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo