hostingadresi.com: Hosting

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hareketsiz bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant genliği ve fiziki gücüne gereğince bir tomar sayıda hosting çitndırılabilir, güfte gelimi averaj bir konut bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 sayı linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve yüksek yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir tomar hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant genliği evet da trafik, şayet varsa elektrik ücreti şayet dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşcevher bağlamlı olarak sizin zıtlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çdüzenışır durumda veri centera teslim geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu görev sunulabilir, kökeninden almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hareketsiz ayırt size ilişik bir limit dahilinde bir den bir tomar hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavlükarar bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziki makinanın averaj maliyetini ve buna bağlamlı olarak izole bant genliği ve elektrik ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Anonsör
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden kaynarca paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynarca CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema