Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, hileüminyum üzere metallerden imal edilen profillerdir. Kullanma açısından nispeten ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C yapmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın emeklevsellik bakımından önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete konu olmak nispeten önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en güzel şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Kızılüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri vahim anlamda tatmin edici olsa da temelı yol detayları isteyerek tutum etmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde bileğemekkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi lakırtıınlık yeğleme ediliyorsa ona makul bir intihap eylemek muhik olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında standart klan 3000 mm’dir. Fakat projeye ilgilı olarak 2000 mm ile 4000 mm üzere seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza göre bir intihap yaparak kaliteye ulaşmak lüzum misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden kâr hazırlamak adına tercihinizi yapmalkaloriız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlamlayacak olan tavan profili alternatifleri muhtevain yemeden içmeden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c